SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Grodzisko Słowiańskie

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt 76-032 Mielno

Opis

Grodzisko Słowiańskie to niewielkie wzgórze wznoszące się 1 metr ponad otaczający je teren. Kształtem przypomina kwadrat. Teren grodziska jest porośnięty wiekowymi dębami i bukami. Grodzisko od otaczającego terenu dzieli fosa szerokości 7 metrów i długości 90 metrów, nad którą przerzucona jest drewniana kładka o długości 12 metrów. Wokół grodziska odbywają się prelekcje i inscenizacje historyczne. 

Lokalizacja

Mielno
, 76-032 Mielno

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu