SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Promenada Nadmorska w Sarbinowie

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt Promenada Nadmorska
76-034 Sarbinowo

Opis

Stało się tak dlatego, że dawniej Sarbinowo leżało bardzo blisko morza, które coraz bardziej wdzierało się w ląd. Władze chcąc uchronić Sarbinowo przed zniszczeniem i zalaniem przez morskie fale pobudowały z kamieni i betonu długi na kilometr mur zaporowy. To właśnie jego grzbiet stał się dzisiejszą przepiękną promenadą, z której rozciąga się niesamowity widok. 
Dlatego dzisiaj bez wahania można stwierdzić, że Promenada w Sarbinowie jest jedną z ładniejszych promenad nad naszym polskim morzem.

Lokalizacja

Sarbinowo
Promenada Nadmorska, 76-034 Sarbinowo

Video

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu