SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Rejsy Wycieczkowe

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt 76-032 Mielno

tel.: 94 342 30 29 („Koszałek”)
kom.: 692 553 520 („Mila”)

Opis

Oferujemy Państwu rejsy statkiem wycieczkowym Mila. Statek ten zabiera na pokład 61 osób, a podróż trwa 45 minut. „Mila” cumuje przy pomoście Klubu Morskiego „Tramp” w Mielnie na ulicy Chrobrego 32.

Dodatkowo mogą Państwo wybrać się w rejsy po jeziorze jachtem motorowym m/y Pionier, który cumuje na jeziorze przy pomoście znajdującym się na wysokości ulicy Orła Białego w Mielnie.

Wakacyjną przeprawę przez jezioro zapewni tramwaj wodny „Koszałek”. Zabiera on na pokład 67 osób, ma także zabezpieczone miejsca na wózki inwalidzkie i rowery. Podróż na drugi brzeg trwa 20 minut. „Koszałek” pływa w sezonie letnim z przystani w Jamnie do przystani w Unieściu przy ulicy Prądno oraz przystani w Unieściu.

Lokalizacja

Mielno
, 76-032 Mielno

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

domki mikołajki

Luksusowe domki w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca domki Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu