SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Rejsy Wycieczkowe

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt 76-032 Mielno

tel.: 94 342 30 29 („Koszałek”)
kom.: 692 553 520 („Mila”)

Opis

Oferujemy Państwu rejsy statkiem wycieczkowym Mila. Statek ten zabiera na pokład 61 osób, a podróż trwa 45 minut. „Mila” cumuje przy pomoście Klubu Morskiego „Tramp” w Mielnie na ulicy Chrobrego 32.

Dodatkowo mogą Państwo wybrać się w rejsy po jeziorze jachtem motorowym m/y Pionier, który cumuje na jeziorze przy pomoście znajdującym się na wysokości ulicy Orła Białego w Mielnie.

Wakacyjną przeprawę przez jezioro zapewni tramwaj wodny „Koszałek”. Zabiera on na pokład 67 osób, ma także zabezpieczone miejsca na wózki inwalidzkie i rowery. Podróż na drugi brzeg trwa 20 minut. „Koszałek” pływa w sezonie letnim z przystani w Jamnie do przystani w Unieściu przy ulicy Prądno oraz przystani w Unieściu.

Lokalizacja

Mielno
, 76-032 Mielno

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu