SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Dune Restaurant Cafe Lounge

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Pionierów 18
76-032 Mielno

kom.: 501 870 858
http://dunerestauracja.pl/

Opis

Na naszych talerzach przedstawiamy pory roku, które wyraźnie odznaczają się i są srogie w swojej naturze. Nasza restauracja to najlepsza jakość pozycji menu. Podstawą naszej kuchni są świeże produkty pochodzące od lokalnych dostawców. Nie używamy surowców z chemicznymi ulepszaczami, produktów głęboko mrożonych i innych, które maskują smak prawdziwej kuchni. W przygotowaniu potraw stosujemy tradycyjne metody, takie jak: marynowanie, piklowanie, fermentację czy opalanie dymem. Nie zamykamy się również na nowoczesne techniki: sous vide, pracę nad daniami przy użyciu ciekłego azotu czy inne metody obróbki.

Lokalizacja

Mielno
ul. Pionierów 18, 76-032 Mielno

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu