SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Smażalnia Frykas

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Portowa 2
76-034 Chłopy

kom.: 501 691 058

Opis

Nasza smażalnia ma wystrój typowo barowy i obowiązuje w nim samoobsługa oraz system numerkowy. Składa się z niedużego wnętrza orz obszernego zacienionego tarasu. W naszym menu znajdą Państwo przede wszystkim ryby, a także zupy i tradycyjne dania obiadowe. Porcje potraw przez nas podawanych są naprawdę duże i można się spokojnie najeść, a ceny nie odstraszają. Naszym Gościom polecamy szczególnie ryby bałtyckie: flądrę i dorsza, które smażymy w chrupiącej panierce, a także zupę rybną. Nasz lokal dysponuje krzesełkami do karmienia dzieci.

Lokalizacja

Chłopy, Sarbinowo
ul. Portowa 2, 76-034 Chłopy

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu