SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Smażalnia Złazisko

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Leśna 9B
76-002 Łazy

tel.: 94 722 00 09

Opis

Nasz lokal to drewniany podest pod dachem, na którym ustawione są stoliki dla Gości, ogrodzony ukwieconym płotkiem. Ze względu na duży ruch w sezonie, kilka kroków dalej znajduje się dodatkowy placyk ze stolikami dla Gości. W naszym menu dominują głównie ryby bałtyckie, ale można zjeść także zupy na przykład rosół czy zupę rybną oraz dania bardziej egzotyczne jak krążki czy flaczki z kalmara. Naszym Gościom polecamy spróbować przede wszystkim dorsza lub flądrę, które smażymy w ciekawej panierce na głębokim tłuszczu. Bardzo dobre są też wspomniane krążki z kalmara oraz szaszłyk rybny z różnych rodzajów ryb. W skład zestawów obiadowych wchodzą także frytki i surówki, które możemy zastąpić ogórkiem kiszonym lub małosolnym. Warto zaznaczyć, że w smażalni nie ma samoobsługi, karta oraz potrawy donoszone są Państwu przez kelnerów. 

Lokalizacja

Łazy
ul. Leśna 9B, 76-002 Łazy

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu